HISTORIA

Są powody do świętowania i dumy!

30 Lat istnienia firmy-

ale historia zaczęła się znacznie wcześniej. Wszystko zapoczątkowała nauka i chęć zdobywania wiedzy, praktyki. Jest to historia firmy która ciężką pracą osiąga sukces.

ROK 1989

Zdobycie dyplomu mistrzowskiego w 1985r. przez właściciela skłoniło go do otwarcia firmy w swojej miejscowości. Powstanie budynek produkcyjny, zostają zakupione maszyny stolarskie i produkcja rusza pełną parą.

ROK 1991

Z ciągłym zapotrzebowaniem rynku na oferowane produkty firma powiększa się o kilku pracowników, nad którymi ciągłą kontrolę jakości sprawuje sam właściciel.

ROK 2000

Nasze produkty trafiają na rynek zagraniczny.

ROK 2010

Do naszej ekipy dołącza syn właściciela, który od najmłodszych lat przyglądał się działaniu firmy prowadzonej przez Ojca, Jego zaangażowanie i praca z pasji pomaga rozwinąć skrzydła w dalszych działaniach.

ROK 2019

Na sukces firmy pracują wszyscy pracownicy. Dochodzi do połączenia rodzinnego biznesu. Powstaje: Samojedny Group Sp. z o.o. firma, która wkracza w nową przyszłość. Sklep on-line www.MozziWood.pl ze swoimi produktami to pierwszy krok w dążeniu do celu.

ROK 2020

Oferta zostaje powiększona o asortyment najlepszych producentów z Polski i zagranicy. Najwyższa jakość materiałów i wykonania nadal towarzyszy wszystkim oferowanym produktom.