Blog

PRACA W DOMU – POMOCNE WSKAZÓWKI

PRACA W DOMU – POMOCNE WSKAZÓWKI

Duża część osób pracuje obecnie z domu , przyczyną jest obecna sytuacja w Polsce i na całym świecie. Rynek pracy zdalnej przybrał niespotykaną dotąd skalę. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią miały na to dominujący wpływ. 

Biura domowe stanowią dla NAS jednak wyjątkowe wyzwanie.

Stwórz idealne miejsce pracy w domu. Oto kilka kroków:

Podczas konfigurowania domowego biura – niezależnie od tego, czy masz wydzielone pomieszczenie, czy dzielisz przestrzeń – ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników, aby zapewnić, że twoje miejsce pracy jest zarówno wygodne, jak i wydajne.

WEJDŹ DO STREFY PRACY

Wiele z NAS uważa, że ​​praca w domu ma dużo zalet. Można pominąć poranny prysznic i pozostać w spodniach dresowych i piżamie przez cały dzień. SUPER. Trzeba jednak zauważyć, że organizacja dnia pracy w domu, to tak jakbyś spędzał Swój czas w biurze, pomaga ustawić regularne godziny i trzymać się ich. 

Ustanów poranny rytuał, biorąc prysznic, może jakieś ćwiczenia na utrzymanie kondycji. Wiemy, że zdrowie to podstawa. Ubierając się w co najmniej swobodny strój biznesowy, a następnie wypijając poranną filiżankę herbaty lub kawy. Zasadniczo przygotowujesz się do dnia roboczego, nawet jeśli ten dzień roboczy odbędzie się w następnym pokoju. 


Poświęć określone pomieszczenie lub obszar domu dla swojego biura, co pomoże stworzyć postawę „Jestem w pracy” po wejściu. Następnie, jeśli pozwala na to miejsce, podziel ten obszar roboczy na trzy strefy: 

  • Strefa pierwsza : centralne miejsce Twojej aktywności, w którym znajduje się krzesło, biurko, komputer i drukarka; 
Duża powierzchnia pulpitu nadaje się do wspólnego środowiska pracy. Otwarta środkowa półka jest doskonałym miejscem do przechowywania laptopa, klawiatury lub przedmiotów wielokrotnego ładowania.
  • Strefa druga : wyznaczone miejsce do przechowywania plików i książek; 
  • Strefa trzecia : Do codziennych dostaw, takich jak papier, segregatory i inne często używane materiały

PRACUJ NA SWÓJ SPOSÓB

Po zdefiniowaniu stref istnieją kreatywne sposoby najlepszego wykorzystania określonej przestrzeni. Regały to proste i wysoce skuteczne rozwiązanie, które pozwala na indywidualne zaprojektowanie kombinacji półek, szafek, biurek i szuflad dostosowanych do konkretnych potrzeb. 

Prosta i minimalistyczna forma dyskretnie zwraca uwagę wszystkich miłośników nowoczesności, którzy doceniają dzieła matki natury. Półki wykonane zostały z litego drewna dębowego.
Regał zaprojektowano, inspirując się stylem skandynawskim, który doskonale odzwierciedla silny związek natury i człowieka. To prostota, minimalizm i czysta forma, wszystko wykonane z największą precyzją i dokładnością.

DAJ SOBIE PRZERWĘ

Bez względu na obciążenie pracą regularne przerwy w ciągu dnia są niezbędne do zachowania spokoju i zdrowego podejścia.

Najlepiej, spróbuj użyć stojącego biurka , które pozwoli ci okresowo siedzieć i stać przez cały dzień pracy. To świetny sposób na zdrowszą pracę przy zmianie pozycji.

Znajdź najwygodniejsze pozycje do siedzenia i stania i zapisz je za pomocą 3 zaprogramowanych ustawień wysokości. Następnym razem idealna pozycja jest w zasięgu ręki.

Wybierając najlepsze meble do domowej przestrzeni biurowej i tworząc środowisko sprzyjające pracy, możesz przygotować się na sukces i stworzyć wysoce funkcjonalne, profesjonalne środowisko biurowe ze wszystkimi wygodami domu. 

Wzór o charakterze organicznym, ornamentalność formy w  kompozycjach budzi skojarzenia z witrażem, dla innych jest to raczej widok na central park z ‚lotu ptaka’. Kształt komórek jest wynikiem obliczeń geometrycznych, inspiracją do jego stworzenia były diagramy Woronoja. Wąskie kamienne linie wzoru zestawione są z powierzchniami naturalnego mchu.